Šou na "Karađorđu", 3 gola za 4 minuta, na kraju bez pobednika!

23:04

Vojvodina i Čukarički odigrali zanimljiv meč.

STARSPORT
STARSPORT

Vojvodina je u okviru drugog kola ponovo igrala derbi meč, ovoga puta protivnik je Čukarički, a pobednika nije bilo ni ovoga puta. Baš kao i u prvom kolu protiv TSC-a, rezultat je bio 2:2, ovoga puta na "Karađorđu".

Bilo je jako interesantno večeras, videli smo dosta šansi na obe strane, neretko i lep fudbal, falili su samo gledaoci bez kojih ovo izgleda totalno drugačije.

Poveo je Čukarički golom Stefana Šapića u 40. minutu utakmice, šokirao je domaće pred odlazak na odmor. Čukarički je stigao i do 2 gola prednosti početkom drugog poluvremena kada smo videli pravi šou na terenu.

Tri gola za četiri minuta, prvo je u 54. minutu Okeuhi doneo prednost gostima od 0:2, da bi usledila dva brzinska gola Vojvodine. Prvo je Čović u 56. minutu smanjio rezultat, da bi minut kasnije Saničanin izjednačio.

Vojvodina nošena velikom psihološkom prednošću nije uspela da dovrši posao do kraja, pa je rezultat ostao nerešen.