Šou u Pančevu, preokreti, pet golova i trijumf Železničara protiv Nišlija u 91. minutu

Autor: Mladen Heleta
subota 09.03.2024.
21:01

Junak utakmice je Stefan Hajdin.

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Železničara iz Pančeva savladali su Radnički iz Niša na svom stadionu sa 3:2, u utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Velike preokrete smo večeras videli u Pančevu, a domaćin je na kraju, na krilima Stefana Hajdina, upisali "zlata" vredne bodove u borbi za opstanak.

Pančevci su i dalje pretposlednji 15. na tabeli sa 22 boda, ali im je Radnički na 13. poziciji sada udaljen samo jedan bod.

Domaćin je poveo preko Stefana Hajdina u 31. minutu, a Radnički je do poluvremena okrenuo. Pogotke za goste dali su Ilić u 37. i Mesarović u 41. minutu iz penala.

Rezultat 1:2 bio je na snazi do 75. minuta, kada je Hajdin još jednom matirao golmana Vasiljevića, za 2:2.

U 91. minutu je Hajdin bio asistent, a Lakićević strelac, za konačnih 3:2.