Španac na centru "Marakane" u utakmici odluke za Srbiju
Već je sudio "orlovima".

Povezane vesti
Nova krila i pojačana odbrana, Srbija sa izmenjenim timom kreće na Austriju!
"Orlići" remizirali sa Belgijom, samo pobeda nad Norvežanima vodi na EURO!
Rade Bogdanović: "Kako protiv Austrije? Nisam Baba Vanga... Sa Englezima ne možemo, Tirana ključna!"
Soprenić za bod "orlića", odluka o plasmanu na EURO pada u poslednjem kolu!
Fudbalska reprezentacija Srbije u nedelju od 18 sati na "Marakani" igra revanš za ostanak u eltirnoj A diviziji Lige nacija protiv selekcija Austrije.
U prvoj utakmici odigranoj u Beču bilo je 1:1, te izabranici selektora Dragana Stojkovića Piksija imaju dobru startnu poziciju pred revanš u kojem će imati podršku domaće publike.
UEFA je odredila arbitre za utakmicu Srbija - Austrija, a na centru će biti španski sudija Hose Marija Sančez. Njemu će pomagati sunarodnici Raul Kabanjero, Injigo Prijeto, do je uloga četvrtog sudije poverena Alehandru Munjizu.
I u VAR sobi sedeće Španci Giljermo Kuadra i Huan Martinez Munuera.
Hose Marija Sančez je već sudio Srbiji. On je bio glavni arbitar meča u Dablinu 2021. godine, kada je naša selekcija u kvalifikacijama za Mundijal remizirala sa domaćinom Republikom Irskom - 1:1.
0 Komentara