Spartak ostavio Kruševljane u opasnoj zoni
Subotičani znatno lagodnije dočekuju sam finiš sezone.
Povezane vesti
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Železničar ne staje - Došlo i drugo letnje pojačanje, štoper iz Bazelove akademije
U Kragujevcu ne staju, promene na svim nivoima, a najnovija je - Dejan Joksimović!
Železničar doveo Čelsijevog pitomca kao prvo letnje pojačanje!
Fudbaleri subotičkog Spartaka ostvarili su veoma važnu pobedu u borbi za opstanak u Superligi Srbije.
U okviru drugog kola plej-auta Spartak je na svom terenu danas savladao ekipu kruševačkog Napretka sa 2:1 i tako se probio na desetu poziciju na tabeli, odnosno drugu u plej-aut zoni sa 40 bodova, a Napredak je ostao na 35 bodova na trinaestoj poziciji koja vodi u baraž za opstanak.
Spartak je poveo u finišu prvog poluvremena, kada je Leo Antonio savladao golmana Balevića.
Posle sedam minuta igre u drugom poluvremenu Napredak je uzvratio pogotkom Sarića, a šest minuta kasnije poništen je gol Bilingija za ekipu Spartaka.
Ipak, u 78. minutu Subotičani stižu do trijumfa, a doneo im ga je Kvaku Osei svojim pogotkom za konačnih 2:1.
0 Komentara