Spartaku ne pomaže ni promena na klupi, Kragujevčani iz Subotice nose čitav plen!

nedelja 02.10.2022.
16:58

Preusudio detalj iz finiša prvog poluvremena.

FK Radnicki Kragujevac

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca ostvarili su pobedu u Subotici gde su savladali Spartak rezultatom 2:1 u okviru 13. kola Super lige Srbije.

Spartaku nije pomogla ni promena na klupi pošto je smenjenog Petrovića zamenio Ljubiša Dunđerski.

Čitavu akciju videli smo tokom prvih 45 minuta kada su postignuta sva tri gola, a prvi je mrežu zatresao Srđan Hrstić, pa su "golubovi" poveli već u četvrtom minutu.

Usledio je totalni preokret u režiji Kragujevčana, prvo je Damjan Krajšnik pogodio u 34. minutu, da bi Milutin Vidosavljević u finišu prvog poluvremena sa penala savladao Manojlovića.

Krenuo je Spartak mnogo ofanzivnije u nastavku igre, najbolju šansu domaćin je imao u nadoknadi vremena kada je Filipović pogodio prečku, ali do kraja meča nije bilo promene rezultata.

Radnički Kragujevac se ovom pobedom popeo na deveto mesto Super lige Srbije sa 15 bodova, dok je Spartak 13. sa 10.