nedelja 05.09.2021.
19:00

Novi trijumf ''Orlića''.

Sportske.net

Omladinska, U19 reprezentacija Srbije ostvarila je i drugu pobedu na ovogodišnjem, 27. memorijalnom turniru ''Stevan Vilotić - Ćele''. Posle trijumfa nad Azerbejdžanom od 2:1 u prvom kolu, selekcija koju sa klupe vodi Dejan Branković danas je na stadionu u Kuli savladala i Crnu Goru.

Današnji trijumf bio je veoma ubedljiv, pošto su ''Orlići'' trijumfovali veoma ubedljivo, rezultatom 5:0, a pitanje pobednika bilo je praktično rešeno već posle prvog poluvremena kada je reprezentacija Srbije imala tri gola prednosti.

Crnogorcima je ovo drugi poraz na turniru, s obzirom da su u prvom kolu izgubili i od Mađarske, rezultatom 4:1.

Vladimir Miletić je u 17. minutu doveo Srbiju u vođstvo, da bi se potom raspucao Zvezdin omladinac Jovan Mituljikić. U nastavku, Marko Lazetić je u 47. minutu povisio na 4:0, a konačnan rezultat postavio je Srđan Krstić petnaest minuta kasnije.