Srpski "El Klasiko" u Leskovcu pripao Nišlijama!
Odlična igra Radničkog i poraz Napretka na gostovanju.
Povezane vesti
Zvezda u slavljeničkom raspoloženju dočekuje Subotičane, derbi na Banovom brdu!
Ništa od Crvene zvezde, "novi Điga" stigao u IMT!
OFK Beograd o Radiši Iliću: ''Učio je saigrače poštovanju, imao poseban status...''
Kragujevčani bez dvojice standardnih stižu na ''Krov'', ali ne odustaju od postavljenog cilja!
Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su u Leskovcu ekipu Napretka rezultatom 3:1 u okviru četvrtog kola Super lige Srbije.
Veoma zanimljiv meč videli smo u takozvanom srpskom "El Klasiku" u kojem su Nišlije odnele zasluženu pobedu na privremenom domaćem terenu.
A nije sve baš na to ukazivalo.
Napredak je poveo već u sedmom minutu golom Nikole Karaklajića u sedmom minutu, no Radivoj Bosić uspeo je da poravna rezultat u 27. minutu posle dodavanja Nišića.
Bosić se u finišu prvog poluvremena našao u ulozi asistenta kada je potpuni preokret doneo Vanja Ilić, pa je Radnički na poluvreme otišao s prednošću od jednog gola.
"Real sa Nišave" zaigrao je još ofanzivnije u drugom delu meča, a takav pristup se Radničkom isplatio u 68. minutu kada se među strelce upisao i Jovan Nišić.
Ekipa Nikole Drinčića je tako na pravi način odgovorila posle ubedljivog poraza od imenjaka iz Kragujevca, pa posle četiri utakmice ima šest osvojenih bodova.
Napredak je ostao na dva boda.
0 Komentara