četvrtak 02.09.2021.
11:35

Za njih dvojicu nema odmora.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Prvenstvena pauza je prilika da se naprave analize i pregled onoga što je učinjeno u prethodnom periodu, a Partizan ima dosta razloga za zadovoljstvo.

Crno-belima odlično ide od početka sezone, a u finišu prelaznog roka angažovana su i još dva pojačanja, Nemanja Miletić i Kvinsi Menig, pa navijači s pravom očekuju i još bolje rezultate.

U dosadašnjem toku sezone, Partizan je odigrao ukupno 12 utakmica, od toga šest prvenstvenih i šest u kvalifikacijama za Ligu konferencija.

Pretrpljen je samo jedan poraz, u Portugalu od Santa Klare, 2:1, ali to je vrlo brzo anulirano u revanšu u Beogradu, gde je Stanojevićev tim pobedom od 2:0 izborio plasman u grupnu fazu Lige konferencija.

Crno-beli su na klupskom sajtu objavili pregled minutaže svih igrača koji su nastupali u pomenutih 12 mečeva. Trener Aleksandar Stanojević je u tim mečevima računao na ukupno 24 igrača i trojicu golmana, a samo su dvojica nastupili u svih 12 - štoper Igor Vujačić i najbolji strelac Rikardo Gomeš.

Za njima slede Natho i Jojić sa po 11 nastupa, a kompletan pregled možete da vidite u nastavku.