Stanojević: ''Čestitam svima nama jesenju titulu!''

sreda 15.12.2021.
17:31

Prezadovoljan je trener Partizana, ali posao u prvom delu sezone još nije završen.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Partizana večeras su osvojili titulu jesenjeg prvaka u Linglong Super ligi.

Crno-beli su odigrali izvanredno poluvreme u Gornjem Milanovcu protiv Metalca, postigli tri gola i potom u nastavku rutinski zadržali tih 3:0.

Sada imaju pet bodova više od Zvezde, a pre zimske pauze ih očekuje još utakmica sa Kolubarom u Humskoj, dok će Zvezda imati teško gostovanje protiv TSC-a u Bačkoj Topoli.

Odmah po završetku današnjeg meča, trener Partizana Aleksandar stanojević izneo je svoje prve impresije pred kamerama TV Arena sport.

''Bili smo izvanredni, kontrolisali igru, igrali presing, bili opasni... Zahvalio bih se domaćinu na izuzetno pripremljenom terenu, znam koliko je teško u ovim vremenima srediti ovako treren, da imamo adekvatne uslove, tako da nam je to mnogo značilo. Čestitam mojim igračima i nama svima jesenju titulu, presrećni smo svi i idemo dalje'', izjavio je Stanojević.