sreda 03.07.2024.
22:15

Posle svega može da bude zadovoljan.

2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Partizan je na ''Bratskom kupu'' u Moskvi večeras startovao pobedom nad domaćim Dinamom na VTB areni, i to posle penal-serije. U regularnom toku meča bilo je 2:2, iako je Dinamo u 87. minutu poveo sa 2:0, a u penal-seriji crno-beli su trijumfovali sa 4:2.

Posle ovog uzbudljivog duela, svoje prve utiske izneo je i trener Partizana Aleksandar Stanojević.

''Nije bilo pobednika posle 90 minuta u jako teškoj utakmici za nas. Moramo da budemo zadovoljni ambijentom i navijačima. Hvala našoj ruskoj braći i srećno u budućnosti.

Dinamo je bio baš kvalitetan rival za prvu proveru u Rusiji, ipak uspeli smo da remiziramo i dođemo do pobede posle boljeg izvođenja jedanaesteraca'', rekao je Stanojević.

On je napomenuo i da vremenski uslovi nisu išli naruku igračima, bilo je dosta toplo.

''Igrali smo bolje u odbrani nego u napadu, ali okej. Ovo je novi tim, videćemo''

Kapiten Svetozar Marković se požalio na povredu.

''Nadam se da će biti sve u redu posle snimaka'', izjavio je Stanojević.