Stanojević zadovoljan, ali nije bez briga
Rikardo igrao povređen.
Povezane vesti
Natho i navijači složni, Izraelac ostaje u Partizanu i juri brojku 300?
Partizan bez Mihajla Ilića na "romantičare"
Partizanov biser bez minuta u derbiju, ali na radaru Aston Vile i Notingema!
Tužna slika srpskog fudbala - Zašto je bila slaba poseta na derbiju i šta treneri Zvezde i Partizana misle o tome?
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je prilično zadovoljan nakon pobede protiv Anortozisa na Kipru, svestan da je ona mogla da bude i ubedljivija, ali i ranije stečena.
Crno-beli su reklo bi se rutinski overili trijumf nad objektivno slabijim rivalom, ali je Stanojevića i stručni štab zabrinula povreda Rikarda, koji je stisao zube i nastavio da igra.
"Stvarno smo dobro igrali, moglo je da bude i ubedljivije. Mogli smo i ranije da rešimo, ali zadovoljan sam. Nije lako dobiti Кiprane na strani. Videli ste da je i Flora odigrala dobro, za jedan gol je pobedio Gent, sve je ovde izjednačeno. Sledi derbi, menjamo i rotiramo, malo nas je zabrinuo Rikardo. Igrao je povređen posle onog starta, nadam se da će moći da igra. Tražio je izmenu, mogao je i na poluvremenu da izađe, ali je stisnuo zube."
Partizan će za dve nedelje dočekati estonsku Floru u drugom kolu Lige Evrope, a već za tri dana ga očekuje derbi protiv Crvene zvezde na stadionu u Humskoj.
0 Komentara