ponedeljak 20.09.2021.
20:21

Trener Partizana oglasio se preko klupskog sajta.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Partizan je sinoć uspeo da zadrži prednost od dva boda razlike u odnosu na večitog rivala i ostao je na oprvom mestu na tabeli i posle devetog kola, ali ta prednost je mogla da bude i ubedljivija da su crno-beli zadržali gol prednosti koji im je doneo Natho u prvom poluvremenu.

Katai je u 83. minutu izjednačio na 1:1 i doneo bod Zvezdi, pa u Humskoj nisu previše zadovoljni konačnim epilogom, pogotovo što je minut pre izjednačenja mladi Terzić imao lepu priliku da donese Partizanu dva gola prednosti.

Trener Partizana Aleksandar Stanojević je sinoć posle meča izrazio žal zbog propuštenih prilika, ali je takođe osetio i potrebu da se obrati navijačima i zahvali im na velikoj podršci tokom čitavog meča.

''Hvala navijačima u ime igrača i nas iz stručnog štaba. Nosili su nas sve vreme, bili uz nas. Sve tri tribinine su bile uz nas. Fantastična atmosfera! Hvala im puno, nadamo se da ćemo se odužiti i da ćemo ići zajedno do kraja u ovoj teškoj borbi. Hvala vam puno!

Aleksandar Stanojević'', preneo je klupski sajt Partizana.