Štoper ili napadač, Dragović može i jedno i drugo! A Rodić pakuje, li pakuje...

subota 16.10.2021.
16:14

Zvezda dominira u Lazarevcu.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Kako sada stvari stoje, Crvena zvezda nezadrživo grabi ka novoj pobedi u Superligi, ovoga puta na gostovanju Kolubari u Lazarevcu.

Crveno-beli su do vođstva stigli već u osmom minutu igre, kada je Aleksandar Dragović pokazao da bi mogao dobro da se snađe i u ulozi napadača.

Rodić je najpre prihvatio loptu na levoj strani, potom centrirao u kazneni prostor, a Dragović volej-udarcem, zahvatio tu loptu i poslao je u mrežu - 1:0 za Zvezdu.

Doduše, i odbrana Kolubare mu je ostavila prevuiše prostora, ali Dragović je to znalački iskoristio.

Samo osam minuta kasnije, Zvezda je duplirala prednost. El Fardu Ben je bio strelac drugog golaposle još jedne asistencije Milana Rodića sa leve strane - 2:0.

Domaći tim je potpuno nemoćan, Zvezda ne prestaje da dominira na terenu i već u 19. minutu Mirko Ivanić posle solo prodora sa oko 17 metara pogađa za velikih 3:0!

U 24. minutu je već bilo 4:0 za crveno-bele. Treći put Rodić odlično centrira sa leve strane, golman Stanivuković loše reaguje, a Pavkov to kažnjava i sprovodi loptu u mrežu.