Strelac Kalulu: ''Crveni karton sve zakomplikovao''

nedelja 10.03.2024.
00:07

Strelac drugog gola za Partizan zadovoljan večerašnjim epilogom.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Partizan je ogromnom požrtvovanošću u defanzivi i uz maestralne intervencije golmana Jovanovića uspeo da ostane neporažen u 172. večitom derbiju.

Iako je Zvezda dominirala, Partizan je uspeo da postigne dva gola i izbori konačnih 2:2, a strelac drugog gola za crno-bele bio je Aldo Kalulu, koji je početkom drugog poluvremena doveo Partizan u vođstvo od 2:1.

''Moj drugi derbi od kako sam stigao ovde. Odigrali smo dobar meč. Nije bilo dobro na startu susreta, Zvezda je povela, ali nam je mnogo značilo što smo brzo stigli do izjednačenja pre odlaska na poluvreme. Stvari su se zakomplikovale sa crvenim kartonom, nije nam bilo lako da sačuvamo svoj gol. Uspeli smo da odemo neporaženi sa Zvezdinog stadiona, to je najbitnije'', izjavio je Kalulu posle meča.

Veruje da Partizan može do titule.

''Srećni smo što je bilo ovoliko naših navijača na utakmici, potrebni su nam. Nadam se da će doći i kad budemo igrali mečeve na domaćem terenu. Idemo dalje, razmišljamo samo o titulu i peharu šampiona'', izjavio je Kalulu.