18:42
Izvor: Beta, Sportske.net

Doskorašnji napadač Partizana već počeo da se ističe u novom klubu.

Starsportphoto ©

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su večeras Torpedo iz Moskve sa 2:1, u kontrolnom meču na pripremama u Turskoj.

Strelci za Radnički bili su Aleksa Dušanić u 24. i Nikola Štulić u 75. minutu.

Gol za Torpedo postigao je Oleg Kožemjakin u prvom minutu nadoknade poluvremena.

Nišlije su meč protiv Torpeda počele u sledećem sastavu: Drobnjak, Stanković, Ćirković, Jovičić, Jovanović, Ilić, Mesarović, Tomić, Mićibući, Dušanić i Pavlov.

Tokom drugog poluvremena šansu su dobili: Bjeličić, Pejović, Vujadinović, Kasalica, Štulić, Adamović i Štavljanin.

Radnički je pre meča sa Torpedom, odigrao četiri kontrolna meča u Turskoj i upisao pobedu, remi i dva poraza. Savladan je bugarski Spartak iz Varne sa 1:0, protiv poljskih Pjast Glivica je bilo 1:1, a niški tim je izgubio od slovačkog Ružemberoka rezultatom 2:1 i ruskog Himkija sa 1:0.

Nišlije će poslednji meč u Beleku odigrati već sutra, ali ne protiv kazahstanskog Kairata, kako je bilo planirano, već protiv uzbekistanskog Olimpika.