Sudija Fernandez na meti igrača, ali i navijača Partizana! Mogao da svira dva penala!

četvrtak 24.10.2019.
20:33

Sudija Fernandez je oštetio crno-bele.

EPA/ARMANDO BABANI

Ekipa Partizana i Mančester junajteda i dalje igraju utakmicu trećeg kola Lige Evrope, a trenutno je i dalje 0:1 za ekipu Ole Gunara Solskjera.

Mančester junajted je poveo iz penala, a sudija Fernandez je mogao u drugom poluvremenu da pokaže na belu tačku i za Partizan. Verovali ili ne, dva puta u dva minuta.

U 66. minutu Natho je čak dobio žuti karton zbog prigovora, ista situacija i minut kasnije kada je nakon igranja rukom Vilijamsa pokazan žuti karton Miletiću zbog prigovora.

Ostaje još malo vremena, nadamo se da će Partizan da sustigne prednost gostiju.