utorak 02.11.2021.
15:57

Da nije bilo VAR tehnologije, Spartak bi se vratio kući sa samo jednim bodom.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Kolubara je u okviru 15. kola Super lige Srbije dočekala ekipu Spartaka iz Subotice, bilo je 1:2.

Domaćin iz Lazarevca je stigao do prednosti u 11. minutu utakmice kada je pogodio Đuranović, da bi u 36. minutu izjednačio Srećković.

Đorđe Đurić je imao veliku šansu u 51. minutu nakon kornera, Kolubara je imala blagu inicijativu u drugom poluvremenu, ali nikako nisu uspevali da stignu do željena tri boda.

I veoma jaka kiša je pred kraj utakmice pravila velike probleme igračima, pa je rezultat ostao nerešen sve do samog finiša meča.

U samom finišu sjajan udarac Đuranovića, ali i dobra odbrana Dubljanića, zatresla se i stativa, da bi na drugoj strani šutirao Srećković, a Stanivuković je ostao nesavladan u toj situaciji. Jeste bio savladan u 88. minutu kada je pogodio na sjajan način fudbaler Spartaka Luka Bijelović, prvobitno je gol bio poništen zbog ofsajda, ali je VAR tehnologija preinačila odluku i donela je pobedu gostima.

Spartak je stigao do 21. boda i pozicije koja vodi u plej-of, dok je Kolubara i dalje veoma ugrožena sa samo 13 osvojenih bodova iz 15 odigranih utakmica.