Super ligo, dobro nam se vratila - Kolubara prekinula crni niz protiv Surduličana!

petak 03.02.2023.
19:57

Tri meseca smo čekali i konačno dočekali.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Posle skoro tri meseca pauze, danas je nastavljeno takmičenje u Super ligi Srbije.

Fudbaleri Kolubare savladali su na domaćem terenu Radnik rezultatom 1:0 u okviru 20. kola srpskog šampionata.

Lazarevčani su večeras prekinuli crni niz od četiri poraza u svim takmičenjima, a sve zahvaljujući pogotku mladog defanzivca Ilije Milićevića koji je posle centaršuta Vukušića matirao čuvara mreže gostiju.

Zaigrao je Radnik dosta bolje u drugom poluvremenu, bio i konkretniji pošto je pretio preko Makarića, ali se golman domaćih Stanivuković odlično snašao i "spustio rampu" ka sopstvenom golu.

Ovom pobedom, Kolubara je ostala na devetoj poziciji Super lige Srbije sa 23 boda, dok je Radnik poslednji sa osam.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.