nedelja 25.10.2020.
15:52

Odlična partija iskusnog veziste Vojvodine.

Sportske.net

U terminu od 14 časova danas su odigrane tri utakmice 12. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je u Užicu bila bolja od Zlatibora rezultatom 2:0, čovek odluke bio je Nikola Drinčić u 58. minutu meča koji je fantastičnim udarcem sa preko 30 metara savladao nemoćnog Čubrakovića.

Isti fudbaler bio je asistent prilikom drugog gola u 78. minutu kada se u strelce upisao Nikola Andrić.

Domaćin je meč završio sa igračem manje pošto je Glišović dobio crveni karton tri minuta pre nego što je Voša postigla pogodak.

Novi Pazar je kod kuće bio bolji od Rada rezultatom 2:1.

Golom Bojice Nikčevića u 28. minutu Pazarci su stigli do vođstvo, ali je Sise zatresao sopstvenu mrežu u 40. kada su "građevinari".

Nesuđeno pojačanje Partizana je ispravilo grešku, pa je tri minuta loptu sprovelo u pravu mrežu što je doneo Pazaru nova tri boda.

Istim rezultatom Inđija je slavila u Bačkoj Palaci protiv Bačke.

Mihajlo Nešković je doveo "zelene" do vođstva u 33. minutu, da bi Miloš Zličić poravnao rezultat devet minuta kasnije.

Pobednika je odlučio Nemanja Obradović golom u 67. minutu susreta.