Superliga - Ivanić i Falćineli srušili Napredak, maksimalna Zvezda na "plus osam"!

nedelja 04.10.2020.
19:51

"Crveno-beli" upisali još jednu pobedu u aktuelnom šampionatu.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

U 10. kolu Superlige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde savladali su Napredak u Beogradu rezultatom 3:0.

Nije se lopta još pošteno ni zakotrljala, a izabranici Dejana Stankovića su već stigli do pogotka, u 45. sekundi Dijego Falćineli je postigao svoj novi pogodak u crveno-belom dresu.

Mirko Ivanić je duplirao vođstvo Zvezde u devetom minutu posle akcije Gajića po levoj strani terena.

Usledio je nešto mirniji ritam, da bi u drugom poluvremenu videli nešto bolje izdanje Napretka.

Kruševljani su zapretili preko Milunovića, a sjajnu priliku je propustio Mrkić u 63. minutu kada je sa penala pogodio prečku.

Sudija Jovanović je dosudio još jedan kazneni udarac, u 71. minutu je to bilo na drugom delu terena posle prekršaja nad Spiridonovićem.

Precizan sa bele tačke dva minuta kasnije bio je Mirko Ivanić koji je svojim drugim golom overio trijumf.