subota 20.03.2021.
20:52

"Crveno-beli" nastavili pobednički niz.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kod kuće Mladost iz Lučana sa 4:1 u okviru 28. kola Superlige Srbije.

Nije dobro počelo po "crveno-bele" pošto je Saša Jovanović posle sjajne kontre izašao pred Borjana i na efektan način lobovao kapitena domaće ekipe u 35. minutu.

To kao da je naljutilo izabranike Dejana Stankovića koji su do kraja poluvremena postigli čak tri gola.

Prvi je delo Nemanje Milunovića u 39. minutu nakon kornera sa leve strane, da bi minut kasnije Gelor Kanga u kaznenom prostoru doneo preokret svojoj ekipi.

U samoj završnici prvog poluvremena, ponovo odličan korner Zvezde na koji je na pravi način reagovao Milan Pavkov i zatresao mrežu Milovića.

Zvezda je nastavila sa dominantnom igrom i već na početku drugog dela igre postigla još jedan pogodak, u 51. minutu Katai je odlično probio po levoj strani i uposlio Veljka Nikolića kojem nije bilo teško da zatrese mrežu Lučanaca.

Nastavak susreta doneo je nešto mirniji ritam, Mladost je imala nekoliko opasnih napada, ali bez konkretnije opasnosti po Milana Borjana.

Na kraju, nova ubedljiva i zaslužena pobeda "crveno-belih" pred reprezentativnu pauzu.