Superliga - Radnički slavio u Derbiju juga, nula u Lučanima za kraj fudbalske 2018!

ponedeljak 17.12.2018.
16:55

To bi bilo to od Superlige u ovoj godini, osim u slučaju da Zajednica usvoji zahtev Partizana da se meč protiv Mačve ponovi.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Dvema utakmicama 21. kola Superlige Srbije u terminu od 15 sati okončan je jesenji deo takmičenja u šampionatu Srbije.

U Derbiju juga između Napretka i Radničkog, Nišlije su u Kruševcu slavile sa 2:1. Vodeći pogodak "Reala sa Nišave" postigao je Nikola Drinčić u sedmom minutu, ali je Miroljub Kostić dva minuta kasnije poravnao rezultat.

Pobedu svom timu doneo je Nermin Haskić golom u 24. minutu, što je bio 12. prvenstveni pogodak fudbalera iz Bosne i Hercegovine koji se tako izjednačio na vrhu liste strelaca sa Aleksom Vukanovićem iz Napretka.

Na susretu u Lučanima između Mladosti i Rada nije bilo pogodaka.