Superliga - Šapić pogurao Čukarički ka Evropi, Pazarci iznenadili Krstajića, Bojović ispisao istoriju!

utorak 06.04.2021.
19:59

Danas je bilo uzbudljivo širom Srbije.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

U terminu od 18 časova, danas su odigrane četiri utakmica 30. kola Superlige Srbije.

Novi Pazar je na svom terenu bio bolji od TSC Bačke Topole sa 2:1.

Pazarci su stigli do vođstva u sedmom minutu golom Bojice Nikčevića, a na 2:0 povisio je Dušan Stoiljković u 72. minutu. Četiri minuta kasnije, Saša Tomanović smanjio je zaostatak gostiju, ali se rezultat do kraja meča nije menjao.

Čukarički je u Novom Sadu trijumfovao nad Proleterom minimalnim rezultatom, čovek odluke bio je Stefan Šapić golom u drugom minutu nadoknade vremena.

Mladost je u Šapcu pobedila Mačvu rezultatom 2:0, a ovaj meč će posebno upamtiti Milan Bojović koji je pogotkom sa penala u 26. minutu u ovom trenutku najbolji strelac Superlige Srbije u njenoj istoriji (od 2006) sa 73 gola, jedan više od napadača Rada Andrije Kaluđerovića.

Spartak je u Subotici savladao Voždovac sa 3:0.

Domaćin je poveo golom Nemanje Tekijaškog u 39. minutu, da bi pogocima Nikole Srećkovića u 53. i Lazara Tufegdžića u 66. minutu i osigurali trijumf.