utorak 28.02.2023.
19:59

Veoma važni bodovi ekipe Radnika.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Posle pobede Vojvodine na ''Čairu'' nad niškim Radničkim, večeras je odigrana i druga utakmica 24. kola Superlige Srbije.

Poslednjeplasirani Radnik je na svom terenu savladao ekipu Voždovca rezultatom 2:0 i tako se po broju bodova (16) izjednačio sa novosadskom Mladosti GAT koja zauzima pretposlednje mesto i ima meč manje.

Voždovac će i dalje ostati na sedmom mestu sa 35 bodova, ali iako je i dalje bezbedan u plej-of zoni, ovo mu je treći poraz u četiri poslednja kola, pa ako ''zmajevi'' ne poprave formu, to mesto bi uskoro moglo da im bude ugroženo.

Rezultatska neizvesnost je trajala do 63. minuta, kada je isključen napadač Voždovca Borisav Burmaz, i to tek što je ušao u igru, a domaći su vrlo brzo iskoristili prednost igrača više na terenu.

Radnik je poveo četiri minuta kasnije golom Bondarenka, a isti igrač je u 77. minutu postavio i konačnih 2:0.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.