nedelja 08.05.2022.
21:19

Odigran i poslednji meč 35. kola u plej-aut zoni.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Fudbaleri Radnika iz Surdulice ostvarili su novu pobedu i učvrstili se na liderskoj poziciji u plej-autu, pošto su večeras kao gosti savladali lučansku Mladost rezultatom 3:2.

Lučanci su poveli već u 13. minutu golom Milana Bojovića, a izjednačenje gostima doneo je Spasić u 36. minutu.

Potpuni preokret usledio je sredinom drugog poluvremena. Subotić je u 65. minutu postigao drugi gol za ekipu Radnika, a tri minuta kasnije Spasić je povidio na 3:1.

Kada je u 79. minutu Tumbasević isključen u ekipu Mladosti, izgledalo je da je sve rešeno, ali su domaći dva minuta kasnije uspeli da vrate rezultatsku neizvesnost golom Save Petrova koji je postavio konačan rezultat.

Posle ovog trijumfa Radnik ima 45 bodova na devetom mestu, a Mladost je dvanaesta sa 39.

Ranije danas, Radnički 1923 je u Kragujevcu savladao Proleter sa 2:1, a istim rezultatom je Spartak na domaćem terenu savladao Kolubaru.