Sve je završeno - Vigo stiže na Zvezdine pripreme!
Potrajalo je.
Povezane vesti
Pančev žali za Junajtedom: "Ferguson je obožavao Zvezdu, a Inter je bio smrt za napadača"
Milojević izbacio Kangu i Pešića sa treninga pa otkrio kako je Duško Ivanović "uticao" na njegov odlazak
Terzić demantovao Ruse: "Nije tačno da je Dejan Stanković išta govorio..."
Elšnik o mogućem odlasku iz Zvezde, samo jedna stvar ga može zadržati!
Argentinski fudbaler Aleks Vigo već prošle nedelje dogovorio je prelazak u Crvenu zvezdu, a od danas će se staviti na raspolaganje treneru Milošu Milojeviću na pripremam u Turskoj, javlja "Sportski žurnal".
Vigo u redove šampiona Srbije dolazi na pozajmicu iz River Plejta, a crveno-beli imaju mogućnost da po završetku sezone otkupe njegov ugovor sa 2.200.000 evra.
Argentinski desni bek ima 23 godine, u karijeri je pored River Plejta nastupao za Kolon i Independijente, a smatra se za jednog od talentovanijih defanzivaca u zemlji svetskih prvaka.
Dolazak Viga pojačaće konkurenciji na mestu desnog beka, a pored njega tu su novajlija Lazar Nikolić i starosedelac Marko Gobeljić.

0 Komentara