18:26

Velika pobeda Spartaka.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

U četiri meča Voždovca u 2024. godini zabeležena su četiri poraza.

Najnoviji je od Spartaka koji je predvođen Nenadom Lalatovićem stigao do velike pobede na "krovu" rezultatom 0:2 (0:2) i sada su nadomak plej-of zone jer su preskočili na tabeli svog današnjeg rivala.

Bez nekih velikih šansi i na jednoj i na drugoj strani u prvom poluvremenu, bilo je dosta prekida, žutih kartona, veoma tvrdo su igrali i jedni i drugi.

Voždovac nešto bolji na startu drugog poluvremena, ali je brzo Spartak preuzeo konce igre u svoje ruke.

Andrija Katić je spasio svoj tim u 60. minutu utakmice kada je Lukić sve sam uradio, izbacio Đurđevića, šutirao, ali je golman domaćih odlično reagovao i spasio svoj gol.

I onda gol u mreži Beograđana, Mijić je centrirao sa desne strane, Todorovski je napravio dobar trzaj glavom i pogodio za 0:1.

U nadoknadi vremena još jedan gol u mreži Voždovca za veliko slavlje gostiju, sjajni Lukić je primio loptu na oko 20 metara od gola, šutirao po zemlji i pogodio sam ugao za 0:2.

Podsetimo, Voždovac je na krovu igrao fantastično ove sezone, sve do poraza od Napretka, a sada i drugi uzastopni poraz za današnjeg domaćina...