Terzić neće o sudijama, zadovoljan igrom, poziva navijače u Kopenhagen

utorak 06.08.2019.
23:45

Generalni direktor Crvene zvezde se oglasio nakom remija srpskog šampiona sa danskim.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Zvezda je u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona dočekala danskog šampiona, ekipu Kopenhagena, utakmica je završena bez pobednika, rezultatom 1:1.

"Crveno-beli" su odigrali odličan meč, ali je sve palo u vodu u 84. minutu, kada je sudija Tijago Martinš pokazao na kreč nakon duela Jovančića i Bila.

Vind je uspešno realizovao penal i poravnao rezultat, do kraja smo videli još jednu spornu situaciju, više o tome OVDE.

Na kraju remi, Marin veruju u prolaz, trener danskog sastava Solbaken tvrdi da nije bilo pljačke.

Oglasio se i generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić, koji ne želi da priča o sudija i poziva navijače da za nedelju dana budu na stadionu u Kopenhagenu.

"Nema sada kuknjave i priče o sudijama. Ne želim da se priča o tome. Odigrali smo dobar meč, disciplinovano i odgovorno, taktički perfektno. Ovo je prava Zvezda, ovako se igraju evropske utakmice.

Čestitam svim našim igračima na izvanrednoj utakmici. Već smo okrenuti meču u Kopenhagenu, imamo još 90 minuta, idemo tamo da pobedimo. Ništa nas drugo ne interesuje.