Težak žreb za Partizan, moglo je i bolje!
Posle Zvezde, i Partizan je saznao epilog današnjeg žreba.

Povezane vesti
Partizan nastavlja praksu, 15.000.000 evra i za otkup ugovora Nemanje Trifunovića
Mijatovićeva ispovest: "Neću se smiriti dok Partizan ne zaigra Ligu šampiona"
Novi debitant na spisku Srbije, Piksi pozvao i Vanju Dragojevića!
Natho počastvovan, ali iskren: "Teško mi pada ova situacija, neću da lažem"
Podsetimo, Crvena zvezda je danas na žrebu parova osmine finala Lige Evrope za rivala dobila Glazgov Rendžers, a sat kasnije je počeo i žreb osmine finala Lige konferencija.
I tu smo imali svog predstavnika, beogradski Partizan, koji je sinoćnjom pobedom u Humskoj od 2:1 eliminisao Spartu iz Praga i plasirao se u narednu rundu takmičenja.
Među Partizanovim mogućim rivalima na današnjem žrebu bilo je ukupno osam ekipa, i to: Roma, Bazel, AZ Alkmar, Fejenord, Gent, Ren, LASK i Kopenhagen.
Na kraju, od ovih osam, Partizan su kuglice ''spojile'' sa holandskim Fejenordom! Ovaj par je poslednji izvučen na žrebu.
Crno-beli će 10. marta biti domaćini u prvoj utakmici, tada neće moći da računaju na najboljeg strelca Rikarda Gomeša koji je sinoć isključen protiv Sparte, a revanš je sedam dana kasnije.
0 Komentara