Trabzon značajno oslabljen pred meč odluke sa Fradijem!

Autor: Nemanja Janošev
ponedeljak 31.10.2022.
15:30
Izvor: Sportske.net

Nedostajaće im.

EPA-EFE/Tamas Kovacs
EPA-EFE/Tamas Kovacs

Povezane vesti

Napadač Trabzonspora Maksimilijano Gomez dobio je suspenziju od tri utakmice od strane Disciplinske komisije UEFA zbog crvenog kartona na utakmici protiv Monaka.

Istina, od Crvene zvezde sve zavisi, ali valja ispratiti kako ostali rivali kadrovski stoje. Trabzon solidno, ali će u poslednjem meču protiv Ferencvaroša, gde imaju imperativ pobede, igrati bez Maksija Gomeza.

Argentinac je u 4. kolu protiv Monaka dobio crveni karton zbog čega je propustio utakmicu protiv Crvene zvezde u Beogradu, a isto će važiti i za susret sa Ferencavarošem u poslednjem kolu grupne faze. Takođe, on će posle toga, da li ove ili narednih sezona, odraditi još jedan meč suspenzije.

Videli smo u Beogradu da Trabzon nije preterano opasan sa Bozokom i Đaninijem i nema sumnje da će im Maksi Gomez, inače strelac dva gola, uz nameštena još tri, nedostajati kao opcija na stadionu pokraj Crnog mora.

Upravo je protiv Ferencvaroša u prvom meču i postigao jedini gol u Ligi Evrope ove sezone.

Trabzon, baš kao i Crvena zvezda, ima šest poena i poraz crveno-belih ostavio bi Turke u Evropi. 

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke