Treća u nizu, Novi Pazar srušio očajni Radnički na Čairu!

petak 12.08.2022.
19:57

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnički u Nišu rezultatom 3:1 u okviru šestog kola Super lige Srbije.

FK Radnički Niš

Izabranici Vladimira Gaćinovića pružili su odličnu partiju i zasluženo odneli sva tri boda sa Čaira i to prvi put u klupskoj istoriji.

Radnički nije uspeo da konkretizuje jalovu terensku inicijativu uz dve solidne prilike, a upravo je takvo stanje na terenu iskoristio Bojica Nikčević i savladao Drobnjaka posle greške Pejovića na 30-ak metara od gola.

Novi šok za domaće usledio je početkom drugog poluvremena, sjajno je Andrija Majdevac prevario nekoliko čuvara i preciznim udarcem udvostručio prednost Novopazaraca.

Sve je bilo jasno u 77. minutu kada je Slobodan Rubežić glavom postigao treći pogodak za Novi Pazar.

Utešni pogodak Radničkog delo je Nikole Štulića u drugom minutu nadoknade vremena posle dodavanja novajlije Papunašvilija.

Novi Pazar vezao je treću uzastopnu pobedu u Super ligi i zauzima petu poziciju sa devet bodova, dok je Radnički 14. sa dva boda.