nedelja 21.11.2021.
15:58

I pre i tokom meča ''otpadali'' su važni igrači.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Ekipa Mladosti iz Lučana je u prvom poluvremenu ostavila vrlo dobar utisak protiv Crvene zvezde, bilo je 1:1 posle prvih 45 minuta, ali je u nastavku Zvezda za 12 minuta postigla četiri gola i došla do ubedljive pobede od 5:1.

U prvoj izjavi posle meča za TV Arena Sport trener Mladosti Ivan Stefanović je istakao da konačan rezultat možda i ne pokazuje pravu sliku dešavanja na terenu, a svojim igračima nije imao šta da zameri, pogotovo imajući u vidu kadrovske probleme zbog koji je u više navrata od juče morao da ''tumba'' tim koji je sastavio.

''Zaslužena pobeda Zvezde. Dobro smo ušli u meč, ali pre toga Baha je dobio temperaturu, na zagrevanju se povredi štoper Milošević, tokom meča i drugi, pa smo opet morali da tumbamo odbranu. To je uticalo, poremetili smo zadnju liniju“, rekao je Stefanović.