Trener Spartaka: ''Bilo je dosta nekih odluka i momenata koji su nam otežali igru''

nedelja 21.02.2021.
19:48

Kako su u Spartaku podneli poraz posle odlične igre protiv lidera na tabeli?

Beta/BranislavBožić/Ev

Svoje prve utiske posle utakmice u kojoj je Spartak do 80. minuta vodio sa 1:0 protiv Crvene zvezde, a onda ostao praznih šaka, izneo je trener Vladimir Buač pred kamerama Arene Sport.

Na pitanje reporterke Jovane Guzijan da li su rano dobijeni žuti kartoni, već u prvih deset minuta kod par njegovih defanzivnih igrača, u nastavku uticali na agresivnost njegovog tima, Buač je odgovorio:

''Generalno, kad igrate protiv Zvezde, teško je u svakom smislu. U prvom poluvremenu smo poveli, dobro igrali, kontrolisali igru, iako je Zvezda imala veći posed, a u drugom je bilo jasno da će Zvezda imati još veći posed i napadati svim mogućim sredsvima.

Ali, bilo je puno nekih odluka i momenata koji su nam otežali igru i da zabeležimo bolji rezultat. Momci su dali sve od sebe, odigrali odlično, nažalost nismo izdržali, dva prekida, dva gola, ali život ide dalje'', konstatovao je Buač.