TSC dobio pojačanje iz Italije u vidu dobro poznatog lica
Značajno pojačanje.
Povezane vesti
Ex-Yu Top 20 lista najposećenijih stadiona - Partizan ispred Zvezde, ali Hrvati drže prva dva mesta
Sada i zvanično - Simo Krunić predsednik OFK Beograda
Priča koja vraća veru u čistu ljubav prema fudbalu - Bivši igrač niškog Radničkog donirao ozbiljna sredstva za obnovu terena "gde je sve počelo"
Nišlije razbijaju kasu, šestocifreno obeštećenje za pojačanje sa Uba?
Fudbalski klub TSC promovisao je danas novo pojačanje za nastavak sezone.
Reč je o dobro poznatom imenu - Milošu Vuliću. Nekadašnji prvotimac Crvene zvezde je u Bačku Topolu stigao kao slobodan igrač pošto mu je istekao ugovor sa italijanskom Peruđom.
Prethodno je dve sezone bio član Krotonea sa kojim je godinu dana igrao i u Seriji A. Pre toga je bio član Crvene zvezde i kruševačkog Napretka.
Topolski klub je sezonu počeo remijem i pobedom u domaćem prvenstvu da bi potom na evropskom debiju bili poraženi od Brage sa 3:0. Jasno je da ekipi nedostaje još iskustva, ali i širine u rosteru, pa je Miloš Vulić ocenjen kao idealan profil za tako nešto.
0 Komentara