nedelja 30.08.2020.
22:53

Crvena zvezda slavi pobedu, šestu u ovoj sezoni.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Ekipa Dejana Stankovića je uspela da stigne i do 6. uzastopne pobede u domaćem šampionatu pošto je danas u derbiju savladala TSC sa ubedljivih 5:0 (3:0).

Zvezda nešto ozbiljnija na startu utakmice, pretili su preko Nikolića, a onda i udarac Kataija. Sve se dešavalo u prvih deset minuta. Već u 11. najbolja šansa do tada, Boaći je proigrao Ivanića koji je morao bolje, Filipović je odlično odbranio.

U 20. minutu Zvezda je povela sa 1:0, Gajić je dodao do Kataija koji ne greši, pogađa za prednost domaćina.

I onda u 23. minutu kontroverzna odluka sudije Đorđića, nakon što je Boaći udario otvorenim đonom golmana Filipovića pokazao mu je samo žuti karton. Fotografiju Nenada Filipovića možete videti ispod naslova.

Ništa nije išlo kako treba od tog trenutka za TSC. Filipović je morao van terena, nije se više vraćao, a Katai je nastavio svoju dominaciju danas. Napravio je pravu majstoriju u 28. minutu, fintirao protivnika, potom mu je pomogao malo i defanzivac gostiju za novi gol u mreži.

Imali su gosti tri dobre šanse, dve preko Lukića koji igra sjajno, a na samom kraju poluvremena i preko Antonića čiji je udarac odbranio Borjan na sjajan način.

Na drugoj strani Katai je mogao i do trećeg gola, ali je pogodio stativu. Pred poslednji zvižduk u prvom poluvremenu Katai je uspeo da postigne još jedan gol, asistencija se piše Boaćiju koji je petom uposlio veliko pojačanje tima Dejana Stankovića.

Nastavak je doneo još dva gola u mreži ekipe iz Bačke Topole. Veoma otvoreno su igrali, što im se obilo o glavu.

Prvo je u 60. minutu Gavrić uspeo da postigne gol nakon nesebičnosti Vukanovića, da bi i Mića Ivanić uspeo da se upiše u listu strelaca nakon što ga je Katai pronašao na drugoj strani.

36 Komentara

Piksi G00L iz korner
Monday, 31.08.2020
09:19

Svaka cast i jednoj i drugoj ekipi sto smo sinoc na Marakani mogli da gledamo pravi fudbal, ali iskreno rezultat je previsok jer TSC nije zasluzio takav poraz po prikazanoj igi.

mclaud kg
07:46

Konacno odlicna partija TSC je odlicna ekipa koja je dosla da igra fudbal sa Zvezdom bez pardona.Kockice polako pocinju da se sklapaju.Katai je pokazao da je magiko,ali i dalje nam treba krsten napadac.Kanga se trazi jos uvek,nadam se da ce posle reprezentativne pauze biti onaj stari.Pocetak je sezone ne treba biti nerealan ekipa se uigrava.U svakom slucaju sve cestitke Zvezdi da ubedljivoj pobedi.

Dejan Omerovic-Htzl
00:11

Sampionska igra Zvezde i poraz Partizana nakon amaterske gluposti Sume, besa iz ocaja Save, i pored brutalne kradje u kojoj je Vojvodina pobedila i pored toga sto je ostecena za 2 penala i oprowten crveni Sadiku... i opet ce da krive drige, pisu lazna saopstenja i kmece izigravajuci zrtvu usled nemoci na terenu...

Čeki
Sunday, 30.08.2020
23:59

Da budemo objektivni, Boaci je trebalo crveni da dobije. Ali, kako su nam igraci igrali, mislim da bi pobeda svejedno bila. Jedino bismo dali koji gol manje i mooozda jedan primili.

Dr fudbala Miloje
23:12

Свака част ТСЦ-у играли су одличан фудбал а 5:0 није реалан резултат. Звезди је једноставно све ишло од ноге а њима ништа.

Südkurve München
23:09

TSC je jedina Zvezdina filijala koja ide u korist Partizanu - tj. ne potražuje im dugovanja

Deki.Stankovic.5
22:59

Pre svega Boaci je zasluzio crveni karton po meno,iako verujem da se sudija vodio time da nije namere bilo sto i stoji da nije,ali pun mi je k.... i Boacija i onakvog neopreznog starta i to treba reci,priznati za razliku od nekih drugih sto su se oglasili za 'brutalnu kradju' 😂😂😂
Elem,igrali smo dobar fudbal,specijalno prvo poluvreme,razbili smo ove sto prete da su opasni,tako im i treba.I drago mi je zbog Gavrica koji bi trebalo biti prvi izbor da nemamo madjiju i njegovog 'sina' sa manje magije Mrkelu,a slag na torti bi bila prodaja Gavrica.

Сотир Ђубре V.1.0
23:54

Добро, било је за црвени и шта сад? 'Ајде да га обесимо, а? Није намерно то учинио, а што се тиче игре- за Томанеа је човек измислио фудбал.

17:02

Ma tebi niko ne brani da volis Boacija i da smatras da je on spic za Zvezdu,svako ima svoje misljenje,postujem.A drugo nigde nisam rekao da je namerno to uradio,malo pazljivije citaj,i trece stvar da je dobio crveni i da smo kojim slucajem kiksnuli ne bi tako pricao,to sto sudija ne sme da nam da crveni je takodje neka druga prica i nebitna trenutno.Inace bas je tesko biti bolji od Tomanea :D

Kori Volden
22:57

Sampionska igra sampiona Srbije, brutalna dominacija. Ako nemamo 20 bodova vise od partizana kog ce sudije gurati na drugo mesto kao danas protiv Vose ( Penal cist nedosudjen, kao i cist cvreni za sadikua telefonskog operatera), ja ovu titulu ne priznajem.

23:49

Ја гарантујем да на крају првенства партизан неће бити међу прва четири тима.

jv
22:56

Pre dolaska Kataija smo bili najbolji, a on je tri klase iznad cele lige. Ovo bi mogla biti sezona bez poraza.

Raky_b
23:02

Sezona bez poraza!?
Ti znas da bi za tako nesto morali odgoditi utakmice sa Partizanom...recimo zbog korone!?
Na terenu sigurno necete pobediti.

jv
11:21

Vi ste mnogo gori nego prošle sezone, Savo vas je unazadio. To je pokazala utakmica sa Novim Pazarom. Klupa vam je očajna, u odbrani duva sa svih strana. Možda nas dobijete na motiv, ali realno, niste nam ni blizu.

09:20

Ne od nas, od vas se trese Evropa ljepi.

Stefan Lazović
00:24

Ne verujem, izbori su prosli, vise ne moramo da vas pustamo i drzimo zemlju srecnom

00:04

U poslednjih 8 prvenstvenih derbija Partizan je pobedio samo jednom i to posle brutalne sidijske kradje i ponistenog regularnog gola Benu... ako opet ne bude sudio neki vas Grujic, cemu se nadate u derbiju??? 1 od 8 i najjaci ste 🤣🤣🤣

NemanjaaVidiiiicNo1
23:23

8 derbija u ligi 1 pobedu imate,o cemu ti pricas?

IMUN NA MINUSE(VE)
23:08

U, jbt, trese se Evropa od vas...

22:55

Od tih sest pobeda, mozda je samo jedna bila bez mrlje.

22:57

hahahah,vazi vazi :D

23:17

Znas da sam u pravu, zato i pises tako...

Kori Volden
23:03

Je l' te nije sramota da posle ove kradje od danas kad Vosi nije dosudjen penal i onom drvu telefonskom operateru nije dat crveni pises ovo ? Gram obraza nemas.