TSC ne odustaje od Evrope, Napredak na 0:14 u plej-ofu!

20:35

Očajnoj seriji Kruševljana nema kraja.

FK TSC
FK TSC

U prvoj utakmici petog kola plej-ofa Linglong Super lige Srbije, ukupno 35. od početka sezone, TSC je večeras na svom terenu savladao ekipu kruševačkog Napretka rezultatom 2:0.

Tim iz Bačke Topole je tako nastavio trku za četvrto mesto na tabeli i eventualni plasman na evropsku scenu, pa sada i TSC, i niški Radnički, i Voždovac imaju po 48 osvojenih bodova na deobi od četvrtog do šestog mesta.

Istovremeno, Napredak je nastavio seriju očajnih rezultata od početka plej-ofa. Na pet odigranih mečeva u ovoj fazi takmičenja Kruševljani nisu osvojili ni bod, upisali su sve poraze, uz gol razliku 0:14!

Ekipa Zorana Milinkovića je uspela dobro da parira domaćinu tokom prvog poluvremena, ali početkom drugog, u razmaku od samo dva minuta TSC postiže oba gola i rešava pitanje pobednika. Goste je ''načeo'' Mirčevski u 58. minutu, a samo minut kasnije Mihajlo Banjac je postavio konačnih 2:0.