četvrtak 07.03.2024.
17:55

Spasila ih prečka u finišu.

2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Posle poraza od Crvene zvezde, TSC je večeras gostovao u Kruševcu, gde je u okviru 24. kola Superlige Srbije odmerio snage sa sve boljom ekipom Napretka.

Meč je završen bez pobednika, rezultatom 0:0, pa sada TSC na trećem mestu ima 47 bodova, a Napredak je na desetoj poziciji sa 29 osvojenih bodova.

TSC je u prvom poluvremenu imao terensku inicijativu, odnosno duži posed lopte, ali je Napredak bio konkretniji u svojim napadima i češće je pretio golu gostiju.

Tim Žarka Lazetića je početkom drugog poluvremena zaigrao bolje, pojačao je pritisak na polovini Kruševljana, ali to nije dugo potrajalo, pa je u finišu meča opet Napredak bio opasniji.

Najbliži golu Kruševljani su bili na ulasku u 90. minut meča. Marjanović je odlično centrirao sa leve strane, Marinković je zahvatio loptu glavom u kaznenom prostoru gostiju, ali je zamalo bio neprecizan, lopta se od prečke odbila u gol-aut.

Podsetimo, ranije danas je IMT na svom terenu savladao ekipu Javor Matisa sa 2:1.