TSC-u poluvreme dovoljno da ukroti "Zmajeve", IMT i Železničar miroljubivo na Krovu
U terminu od 18 časova, večeras su odigrane dve utakmice 27. kola Super lige Srbije.
Povezane vesti
Navijačima Zvezde se naplaćivalo 700 din, a navijačima Partizana suludih 3000?!
"Prava prvenstvena" utakmica u Lučanima, Spartaku pomogla "šok-terapija"
U TSC-u vide svoje prednosti u odnosu na Zvezdu, probaće da naškode crveno-belima
Utisci posle remija u Kragujevcu - Ćurčić zadovoljan rezultatom, ne i igrom, a kod trenera Radničkog je obrnuto
Fudbaleri TSC-a savladali su u Bačkoj Topoli ekipu Voždovca rezultatom 2:0.
Domaćin je do trijumfa stigao zahvaljujući dobroj igri u prvom poluvremenu kada su i postigli oba pogotka.
"Zmajevi" su se prikazali u dobrom svetlu, ali je TSC posle poništenog gola u 23. minutu poveo u 41. golom Miloša Vulića posle dodavanja Pantovića.
Samo tri minuta kasnije, Aleksandar Ćirković je utekao odbrani gostiju i matirao nemoćnog Katića čime je na kraju i postavio konačan rezultat.
TSC je od 84. minuta igrao sa igračem manje zbog isključenja Radina.
Istovremeno, IMT je u Beogradu remizirao kao domaćin sa ekipom Železničara iz Pančeva 1:1.
Oba pogotka videli smo u završnici meča na krovu TC Stadion, prvo je Aleksandar Đorđević posle dodavanja Romanića doveo goste u vođstvo u 82. minutu, ali je Aleksandar Lutovac šest minuta kasnije izjednačio rezultat i doneo Železničaru bod.
TSC se učvrstio na trećoj poziciji na tabeli Super lige Srbije sa 56 bodova, dok je Voždovac 11. sa 30.
IMT zauzima 13. poziciju, a Železničar iz Pančeva pretposlednju, 15. poziciju.
0 Komentara