20:24

Još jedna odlična sezona je iza ekipe Žarka Lazetića.

twitter
twitter

Večerašnjom utakmicom u Bačkoj Topoli počelo je poslednje kolo Superlige Srbije.

U meču bez većeg takmičarskog značaja, TSC je na svom terenu ubedljivo savladao ekipu kruševačkog Napretka sa 6:0, pa je tako sezonu završio sa 75 osvojenih bodova na trećem mestu, a Napredak je osmi sa 40 osvojenih bodova.

Odbrana Kruševljana je odolevala tek pet minuta, a već u šestom je Ćirković doveo domaće u vođstvo, na asistenciju Ifeta Đakovca.

Rezultat 1:0 ostao je na snazi sve do finiša prvog poluvremena, kada je Đakovac upisao još jednu asistenciju, ovoga puta za Petra Stanića koji duplira prednost TSC-a.

Posle sedam minuta igre u drugom poluvremenu, Stanić postiže još jedan gol, a u 59. minutu Ćirković je asistirao Pantoviću za 4:0.

Do kraja meča, i Ćirković postiže svoj drugi gol, a Đakovac je tri minuta kasnije upisao i treću asistenciju, kada je Šoš postavio konalnih 6:0.