utorak 28.11.2023.
21:55

Navijači Crvene zvezde ogorčeni posle prvog poluvremena u Bernu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Fudbaleri Crvene zvezde večeras u Bernu igraju ključnu utakmicu za plasman u ''evropsko proleće'', odnosno za ulazak u plej-of Lige Evrope.

Rival im je domaći Jang bojs, a posle prvog poluvremena švajcarski tim vodi sa 2:0, autogolom Nedeljkovića u osmom i pogotkom Bluma u 29. minutu meča.

Ima Zvezda za čime da žali, jer su njeni napadači propustili tri fantastične prilike i prosto je neverovatno kako Baharov tim nije postigao bar jedan gol.

Uvodne minute meča obeležio je Šerif Endiaj koji je prokockao dve velike prilike, a zatim posle vođstva Jang bojsa obrukao se i Osman Bukari koji nije realizovao čistu kontru u situaciji jedan na jedan sa golmanom Raćopijem.

Ostalo je 2:0 na kraju prvog dela igre, a navijači Crvene zvezde na društvenim mrežama izražavaju svoje veliko nezadovoljstvo.