nedelja 12.06.2022.
22:48

Naš tim pokvario utisak u drugom poluvremenu.

EPA-EFE/ANTONIO BAT

Dva lica reprezentacije Srbije u Ljubljani. Posle izvanredno odigranog prvog dela igre u kom su ''Orlovi'' vodili sa 2:0, dominirali na terenu, izgledalo je da Slovenci neće imati nikakve šanse da nas ugroze.

Međutim, početak drugog poluvremena bio je katastrofalan za naš tim. Za samo osam minuta od početka drugog poluvremena Slovenci su uspeli da postignu dva gola i anuliraju prednost ''Orlova''.

Imali su naši reprezentativci dovoljno vremena da se reorganizuju, pokušavao je selektor Stojković uvođenjem Kostića, Sergeja Milinković-Savića da ponovo uspostavi dominaciju na terenu, ali su se posle dva postignuta gola i Slovenci osokolili i do kraja je domaći tim uspeo da zadrži nerešen rezultat - 2:2.

Ljubitelji fudbala na društvenim mrežama iznose svoje prve utiske, a najviše kritika ide na račun naših štopera zbog loših reakcija kod golova slovenačkog tima.