Tvitovi - ''Grobari'' o poređenju sa Barsom, ali i ''nepravdi epskih razmera''...

sreda 11.05.2022.
19:02

Ima zanimljivih reakcija posle meča u Humskoj.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Partizan je danas na svom terenu izborio plasman u finale Kupa Srbije, savladao je Vojvodinu sa 2:1 i kako sada stvari stoje gledaćemo ''večiti derbi u finalu, jer Zvezda već posle dvadesetak minuta igre vodi protiv Novog Pazara sa 5:0 u drugom polufinalnom susretu.

Za to vreme, navijači Partizana na Tviteru iznose svoja razmišljanja o današnjoj utakmici u Humskoj.

Prvo poluvreme bi bilo savršeno za crno-bele da nisu propuštali stopostotne prilike, a ima onih koji igreu Stanojevićevog tima iz prvih 45 minuta porede i sa Barsom iz najboljih dana.

Naravno, svi očekuju trofej, pogotovo jer Partizan u prethodne dve godine nije osvojio nijedan.