TVITOVI - Grobari u glas: "Da nije bilo Srđana Jovanovića..."

subota 24.02.2024.
15:45

Teško izvojevan trijumf Partizana.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Teškom mukom su fudbaleri Partizana pregrmeli gostovanje u Surdulici. Pobedili su poslednjeplasirani Radnik sa 2:1, sačuvali prvo mesto na tabeli, a mnogo bure će sigurno izazvati sudijska odluka iz 59. minuta.

Tada je sudija Milanović pri rezultatu 0:0 dosudio penal za Radnik, ali je dobio poziv iz VAR sobe od Srđana Jovanovića, pa je posle pregledanog snimka promenio odluku.

Domaći su bili jako nezadovoljni, a Partizan je kasnije preko Svetozara Markovića u 70. minutu i Sameda Baždara u nadoknadi vremena iščupao trijumf na teškom terenu. Radnik je na 0:2 dobio penal i smanjio preko Sovšića, ali je bilo kasno.

Navijači crno-belih upravo odluku Srđana Jovanovića apostrofiraju kao ključnu na ovoj utakmici. Bilo je pohvala na račun Sameda Baždara, ali i kritika upućenih treneru Igoru Duljaju.