TVITOVI - ''Grobarima'' pomešana osećanja - I strepnja, i ogorčenje, ali i jedan igrač koji im vraća nadu
Partizan se sa dva poraza vraća sa ''Bratskog kupa'' iz Moskve.
Povezane vesti
Uporno insistiranje na posedu lopte skupo koštalo Partizan, novi poraz crno-belih u Moskvi
POLUVREME - Partizan izdržao pritisak, pa mogao i da preokrene, rezultat bolji od igre
SASTAVI - Vanja kapiten predvodi crno-bele, Natho na klupi
Partizanov prelazni rok UŽIVO - Otišao još jedan defanzivac, kako izgleda igrački kadar crno-belih pred start sezone?
Očekivali su navijači Partizana bolje vesti večeras u odnosu na duel sa CSKA pre tri dana, ali je i Dinamo savladao crno-bele sa 3:1, uz još nekoliko propuštenih prilika.
Doduše, i Partizan je još par puta opasno pripretio, posebno Jovan Milošević pred kraj prvog poluvremena, ali je tada golman Lunjov izašao kao pobednik u situaciji jedan na jedan.
Greške u odbrani, konkretno loše reakcije u situacijama kada su crno-beli pokušavali iz poslednje linije da kreiraju akcije, presudile su u ovom meču. Tako je primljen i drugi, i treći gol.
Iako je kapiten Dragojević kiksnuo kod drugog gola, ostatak meča odigrao je odlično i po svemu što je prikazao u Moskvi, ne čudi zašto mu je poverena kapitenska traka sa samo 19 godina.
Navijači ga posle meča na društvenim mrežama hvale, što se baš i ne može reći za ostatak ekipe, na samo šest dana pred start nove sezone.
.
.
.
.
.
0 Komentara