TVITOVI - "Ko je oterao Aleksića i doveo Ovusua, Jovanović je heroj"
Navijači Partizana jedva dočekali kraj sezone.

Povezane vesti
Blagojević: "Možda bi javnosti bilo draže da smo igrali sa slabijim ekipama? Neću odustati od svoje ideje"
Stjepanović napustio Partizan i oprostio im dug
TVITOVI - ''Grobarima'' pomešana osećanja - I strepnja, i ogorčenje, ali i jedan igrač koji im vraća nadu
Uporno insistiranje na posedu lopte skupo koštalo Partizan, novi poraz crno-belih u Moskvi
Fudbaleri Partizana i Radničkog iz Kragujevca remizirali su u Humskoj rezultatom 2:2, u poslednjem 37. kolu Super lige Srbije.
Partizan je još ranije obezbedio drugo mesto i nastupiće u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, u "stazi pratilaca". Danas ga je poraza još jednom spasao neverovatni golman Aleksandar Jovanović.
Kragujevčani su verovatno propustili veliku priliku za budu četvrti na tabeli i zaigraju u kvalifikacijama za Ligu Evrope.
Deluje da su navijači Partizana jedva dočekali kraj sezone, svesni su svi da se ovako koncipiranoj ekipi ne smeši lepo evropsko leto, a posle ovog meča su imali poruku za rukovodstvo kluba, ali i heroja Jovanovića.
Posebno se ističe mladi vezista Milan Aleksić, koji je danas odigrao sjajno za Radnički, a Partizan ga se prelako odrekao.
0 Komentara