TVITOVI - Zašto je Pešić toliko nervozan? Odmah je odgovorio: ''Ko mene osporava...''

23:09

I po završetku meča je delovao ljutito dok se pozdravljao sa saigračima.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Crvena zvezda je večeras osvojila treću uzastopnu duplu krunu.

Crveno-beli su u finalu kupa na ''Rajku Mitiću'' posle preokreta u drugom poluvremenu savladali Čukarički sa 2:1 (0:1), a presudili su golovi Aleksandra Pešića u 61. i 76. minutu meča.

Međutim, ostao je utisak da je bio previše nervozan večeras, čak i posle postignutog prvog gola, kada je ljutito odgurnuo Aleksandra Dragovića tokom proslave pogotka ispod severne tribine.

Takvo njegovo ponašanje izazvalo je burne reakcije navijača crveno-belih i na Tviteru, gde se mogu videti brojne kritike na račun Pešića, čak i pored dva postignuta gola.

A šta on na sve to kaže?

''Mi Srbi smo težak, ali pošten narod. Ja uvek radim, što se kaže, u 'kontra navoju'. Ko mene osporava, ja vraćam na drugi način. Ovo sam radio zbog sebe, porodice, Crvene zvezde i pravih navijača. Zahvalio bih se navijačima na sjajnoj podršci cele sezone i nadam se da ćemo i ubuduće praviti dobre rezultate'', rekao je Pešić u izjavi za TV Arena sport.