utorak 22.11.2022.
20:28

Kakve su reakcije Zvezdinih navijača posle večerašnjeg meča u Sankt Petersburgu.

Starsport.rs ©

Iako je na poluvremenu vodila sa 1:0 golom Ibrahima Mustafe, Crvena zvezda u nastavku nije uspela da izdrži pritisak domaćeg Zenita, primila je tri gola u drugih 45 minuta i na kraju izgubila sa 3:1.

Trener Crvene zvezde Miloš Milojević je u nastavku ukazao priliku i mladom Nikoli Mituljikiću, novajlijama Nikoliću i Folu, a Zvezda je održavala vođstvo dok lopta nije pogodila u ruku Mituljikića u kaznenom prostoru crveno-belih samo minut pošto je ušao u igru.

Tada su domaći izjednačili iz jedanaesterca i za petnaestak minuta stigli i do još dva pogotka.

Navijači večeras na Tviteru imaju i pohvale i kritike za svoje ljubimce, u prilogu su neke od njih.