TVITOVI - Zvezdaši pronašli krivca za poraz, ali priznaju: "Naša mera je Jang Bojs..."

utorak 07.11.2023.
23:14

Možda su očekivanja bila prevelika, na kraju, sve se svodi na borbu za treće mesto...

STARSPORT
STARSPORT

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na domaćem terenu večeras od ekipe Lajpciga rezultatom 2:1 u okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona.

Gosti iz Nemačke poveli su golom Ćavija Simonsa u osmom minutu, da bi u 77. prednost udvostreučio Luj Openda.

Utešni pogodak Zvezde bio je zapravo autogol Hajnrihsa posle centaršuta Gelora Kange.

Navijači "crveno-belih" ne mogu biti zadovoljni zbog poraza, ali i zbog lošeg izdanja svojih igrača tokom najvećeg dela prvog poluvremena.

Kao najvećeg krivca ističu pojedine odluke Baraka Bahara, no svesni su je protivnik sa kojim se meri ova generacija igrača Jang Bojs sa kojim igra u Švajcarskoj.