U Nišu opet problem sa električnom energijom - Sedmominutni prekid posle drugog gola Radničkog!

četvrtak 28.07.2022.
20:47

Neverovatno...

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Revanš utakmica drugog kola kvalifikacija između Radničkog i Gzira junajteda u Nišu prekinuta je do daljnjeg u 78. minutu zbog problema sa električnom energijom!

Sve se dogodilo samo minut pošto je napadač Radničkog Sava Petrov doveo Nišlije u vođstvo od 2:1, što je rezultat koji srpskog superligaša vodi u treće kolo.

Naši izveštači sa lica mesta javljaju da je do gašenja jednog od reflektora došlo u trenutku kada je sevnula munja, ali za razliku od nedavne košarkaške utakmice u Nišu između Srbije i Belgije, ovoga puta je problem brzo rešen.

Nekih sedam-osam minuta je trajao prekid meča, posle čega su se stekli uslovi da se odigra finiš utakmice.