U17 - Još korak do Evropskog prvenstva za "orliće"!

Poslednji stupanj kvalifikacija za U17 EURO je dobro počeo po našu reprezentaciju.

fss.rs
fss.rs

Kadetska reprezentacija Srbije uspešno je počela elitnu rundu kvalifikacija za EURO za igrače do 17 godina.

Izabranici Jovana Damjanovića slavili su u Gruziji rezultatom 0:2 u Kutaisiju na stadionu "Ramaz Šengelija".

U prvom poluvremenu golova nije bilo, da bi Vasilić doveo Srbiju u prednost u 49. minutu utakmice.

Konačan rezultat postavio je Kostov u 83. minutu.

Evropsko prvenstvo na programu je ove godine od 20. maja do 5. juna, a Srbija za prolazak treba da bude prva ili među sedam najboljih drugoplasiranih selekcija od osam koliko će ih biti ukupno.

Naša reprezentacija naredni meč igra protiv Danske u istom gradu 23. marta od 12 časova i pobeda u ovom duelu bi značila verovatan plasman našeg tima na EURO.